Web Experience - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: yes
ps: هو

en: Size
ps: كچه

en: no
ps: نه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Empty
ps: تش

en: Caption
ps: نوم
