Web Experience - en to et translation catalogue (15 entries)

en: yes
et: jah

en: Size
et: Suurus

en: no
et: ei

en: Custom
et: Kohandatud

en: File name
et: Faili nimi

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Loop
et: Silmus

en: Empty
et: Tühi

en: Caption
et: Pealkiri

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: pixels
et: pikslit

en: Autoplay: %autoplay
et: Automaatne taasesitus: %autoplay

en: Loop: %loop
et: Silmus: %loop

en: Muted: %muted
et: Vaigistatud: %muted
