Web Experience - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: yes
eu: bai

en: Size
eu: Tamaina

en: no
eu: ez

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Empty
eu: Hutsik

en: pixels
eu: pixel-ak
