Web Experience - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: yes
nl: ja

en: Size
nl: Grootte

en: no
nl: nee

en: Custom
nl: Aangepast

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Loop
nl: Lus

en: Empty
nl: Leeg

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Alt Text
nl: Alternatieve tekst

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Autoplay: %autoplay
nl: Automatisch afspelen: %autoplay

en: Muted: %muted
nl: Gedempt: %muted

en: Display of multiple files
nl: Weergave van meerdere bestanden

en: Title text is used in the tool tip when a user hovers their mouse over the image. Adding title text makes it easier to understand the context of an image and improves usability.
nl: De 'title'-tekst wordt gebruikt als pop-up-beschrijving naast de muisaanwijzer, wanneer een gebruiker daarmee over een afbeelding beweegt. Door de 'title'-tekst wordt de afbeeldingscontext beter begrepen en het verhoogt de gebruiksvriendelijkheid.

en: Alternative text is used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded. By adding alt text you improve accessibility and search engine optimization.
nl: Alternatieve tekst wordt gebruikt door schermlezers, zoekmachines en wanneer de afbeelding niet weergegeven kan worden. Door het toevoegen van een 'alt'-tekst wordt de toegankelijkheid en vindbaarheid verhoogd.
