Web Experience - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: yes
ar: نعم

en: Size
ar: الحجم

en: no
ar: لا

en: Custom
ar: مخصص

en: File name
ar: اسم الملف

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Loop
ar: حلقة

en: Empty
ar: فارغ

en: Caption
ar: شرح

en: Alt Text
ar: النص البديل

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: pixels
ar: بكسلات
