Web Experience - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: yes
sv: ja

en: Size
sv: Storlek

en: no
sv: nej

en: Custom
sv: Anpassad

en: File name
sv: Filnamn

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Empty
sv: Töm

en: Caption
sv: Bildtext

en: pixels
sv: pixlar

en: Display of multiple files
sv: Visning av flera filer
