Web Experience - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: yes
ka: დიახ

en: Size
ka: ზომა

en: no
ka: არა

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Empty
ka: ცარიელი
