Web Experience - en to is translation catalogue (8 entries)

en: yes
is: já

en: Size
is: Stærð

en: no
is: nei

en: Custom
is: Sérsniðið

en: File name
is: Skráarnafn

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Empty
is: Tóm
