Web Experience - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: no
ug: ياق

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: File name
ug: ھۆججەت نامى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Caption
ug: تېما

en: Poster
ug: يوللىغۇچى
