Web Experience - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: yes
hi: हां

en: Size
hi: आकार

en: no
hi: नहीं

en: Custom
hi: मनपसंद

en: File name
hi: फ़ाइल का नाम

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Empty
hi: खाली

en: Caption
hi: शीर्षक

en: pixels
hi: पिक्सेल
