Web Experience - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: yes
ast: Sí

en: Size
ast: Tamañu

en: no
ast: non

en: Custom
ast: Personalizáu

en: File name
ast: Nome del ficheru

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Empty
ast: Ermu
