Web Experience - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: yes
bo: ཡིན

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: no
bo: མིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ
