Web Experience - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: yes
hy: այո

en: Size
hy: Չափ

en: no
hy: ոչ

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: pixels
hy: փիքսել
