Web Experience - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: yes
hr: da

en: Size
hr: Veličina

en: no
hr: ne

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Empty
hr: Prazno

en: pixels
hr: piksela
