Web Experience - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: yes
lt: taip

en: Size
lt: Dydis

en: no
lt: ne

en: Custom
lt: Savitas

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Loop
lt: Ciklas

en: Empty
lt: Tuščia

en: Caption
lt: Antraštė

en: Alt Text
lt: Alt tekstas

en: pixels
lt: pikseliai

en: Title text is used in the tool tip when a user hovers their mouse over the image. Adding title text makes it easier to understand the context of an image and improves usability.
lt: Pavadinimo tekstas naudojamas kaip pranešimas kai su pelės žymekliu užvedam ant paveikslėlio. Pridėdami tekstą pagerinsite konteksto supratimą ir prieinamumą,

en: Alternative text is used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded. By adding alt text you improve accessibility and search engine optimization.
lt: Alternatyvus tekstas naudojamas ekrano skaitytuvų, paieškos sistemų ir kai paveikslėlis negali būt užkrautas. Pridėdami tekstą pagerinsite prieinamumą ir optimizavimą paieškos sistemoms.
