Web Experience - en to az translation catalogue (12 entries)

en: yes
az: bəli

en: Size
az: Ölçü

en: no
az: yox

en: Custom
az: Seçilmiş

en: File name
az: Fayl adı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Loop
az: Döngə

en: Empty
az: Boş

en: Caption
az: Başlıq

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: pixels
az: piksellər
