Web Experience - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: yes
vi: có

en: Size
vi: Dung lượng

en: no
vi: không

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: File name
vi: Tên tập tin

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Loop
vi: Lặp

en: Empty
vi: Trống

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Alt Text
vi: Chuỗi thay thế

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: pixels
vi: điểm ảnh
