WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (30 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Link
ast: Enllaz

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Comment
ast: Comentariu

en: Details
ast: Detalles

en: Owner
ast: Dueñu

en: Failed
ast: Falló
