WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Comment
az: Şərh

en: Details
az: Detallar

en: Owner
az: Sahib

en: New
az: Yeni

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Bundle
az: Paket

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin
