WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (45 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: - None -
ca: - Cap -

en: Link
ca: Enllaç

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Layout
ca: Disposició

en: Assigned to
ca: Assignat a

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Comment
ca: Comentari

en: Date Created
ca: Data de creació

en: Details
ca: Detalls

en: Owner
ca: Propietari

en: Start
ca: Inici

en: Full name
ca: Nom complet

en: Modified
ca: Modificat

en: Approved
ca: Aprovat

en: Completed
ca: Completat

en: Failed
ca: Fallat

en: New
ca: Nou

en: Environment
ca: Entorn

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Edit Link
ca: Edita l'enllaç

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Invalid
ca: Invàlid

en: Assignee
ca: Representant

en: Edit URL
ca: URL d'edició
