WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (41 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: view
da: vis

en: Edit
da: Redigér

en: - None -
da: - Ingen -

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Notes
da: Noter

en: Assigned to
da: Tildelt

en: User
da: Bruger

en: User ID
da: Bruger ID

en: Created
da: Oprettet

en: Active
da: Aktiv

en: Revision ID
da: Versions-ID

en: Comment
da: Kommentar

en: Date Created
da: Oprettelsesdato

en: login
da: log ind

en: Details
da: Detaljer

en: Owner
da: Ejer

en: Full name
da: Fulde navn

en: Modified
da: Ændret

en: Approved
da: Godkendt

en: Completed
da: Gennemført

en: Failed
da: Mislykkedes

en: New
da: Ny

en: Text to display
da: Tekst der skal vises

en: Started
da: Startet

en: Edit Link
da: Redigér link

en: Invalid
da: Ugyldig

en: Edit URL
da: Redigér URL
