WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: delete
is: strika

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: view
is: vís

en: Edit
is: Broyt

en: - None -
is: - Einki -

en: Name
is: Navn

en: edit
is: broyt

en: Save
is: Goym

en: View
is: Vís

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: Active
is: Virkin

en: Comment
is: Viðmerking

en: Details
is: Nágreining

en: Failed
is: Miseydnaðist

en: Edit URL
is: Broyt URL
