WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (43 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Link
gl: Ligazón

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Notes
gl: Notas

en: Layout
gl: Disposición

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Comment
gl: Comentario

en: login
gl: iniciar sesión

en: Details
gl: Detalles

en: Owner
gl: Propietario

en: Start
gl: Comezo

en: Full name
gl: Nome completo

en: Modified
gl: Modificado

en: Approved
gl: Aprobado

en: Completed
gl: Completado

en: Failed
gl: Fallo

en: New
gl: Novo

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Bundle
gl: Paquete

en: Invalid
gl: Non válido.

en: Edit URL
gl: Editar URL
