WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: User ID
de: Aawänder-ID

en: Revision ID
de: Revisions-ID
