WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (28 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Details
gu: વિગતો

en: Approved
gu: મંજૂર

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: Edit Link
gu: કડી ને સુધારો

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Edit URL
gu: URL સંપાદિત કરો
