WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (30 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Link
jv: Tautan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Comment
jv: Komèntar

en: Details
jv: Lengkapé

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: Edit URL
jv: Sunting URL
