WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (44 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Link
lv: Saite

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Assigned to
lv: Piešķirts

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Comment
lv: Komentārs

en: Date Created
lv: Izveides datums

en: login
lv: pieslēgties

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Start
lv: Sākt

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Modified
lv: Modificēts

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Completed
lv: Pabeigts

en: New
lv: Jauns

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Started
lv: Sākts

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: Edit URL
lv: Labot URL
