WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (30 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Link
mr: दुवा

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: Layout
mr: मांडणी

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Owner
mr: मालक

en: Bundle
mr: बंडल
