WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (51 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Link
pl: Odnośnik

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Notes
pl: Notatki

en: Layout
pl: Układ

en: Assigned to
pl: Przydzielone do

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Comment
pl: Komentarz

en: Date Created
pl: Data utworzenia

en: Details
pl: Szczegóły

en: Owner
pl: Właściciel

en: Start
pl: Początek

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Final
pl: Końcowy

en: Completed
pl: Zakończone

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: New
pl: Nowy

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Started
pl: Rozpoczęto

en: Edit Link
pl: Link edycji

en: Environments
pl: Środowiska

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Delete Link
pl: Link usuwania

en: Invalid
pl: Nieprawidłowy

en: Edit URL
pl: Edytuj adres

en: Download File
pl: Pobierz plik

en: Current Environment
pl: Obecne środowisko

en: Environment Name
pl: Nazwa środowiska
