WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: Comment
ps: تبصره

en: Details
ps: سپړنې

en: Approved
ps: منل شوي

en: New
ps: نوی

en: Edit Link
ps: تړونی سمون

en: Bundle
ps: بنډل
