WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon
