WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Comment
sq: Komenti

en: Details
sq: Hollësi
