WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: view
ug: كۆرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Edit Link
ug: ئۇلانمىنى تەھرىرلەش
