WF Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: - None -
af: - Geen -

en: Link
af: Skakel

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Comment
af: Kommentaar
