WF Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Link
bg: Линк

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Notes
bg: Бележки

en: Assigned to
bg: Назначена на

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Comment
bg: Коментар

en: Details
bg: Детайли

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Started
bg: Начало
