WF Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (42 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Link
cs: Odkaz

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Notes
cs: Poznámky

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Active
cs: Aktivní

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Comment
cs: Komentář

en: Details
cs: Detaily

en: Owner
cs: Vlastník

en: Start
cs: Začátek

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Modified
cs: Upraveno

en: Approved
cs: Schváleno

en: Completed
cs: Dokončené

en: New
cs: Nové

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Started
cs: Zahájeno

en: Edit Link
cs: Upravit odkaz

en: Invalid
cs: Neplatný

en: Edit URL
cs: Upravit URL

en: Download File
cs: Stažení souboru
