WF Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (29 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: view
cy: gweld

en: Edit
cy: Golygu

en: - None -
cy: - Dim -

en: Link
cy: Dolen

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Active
cy: Gweithredol

en: Comment
cy: Sylw

en: Details
cy: Manylion

en: Start
cy: Dechrau

en: Full name
cy: Enw llawn

en: Text to display
cy: Testun i ddangos

en: Invalid
cy: Annilys
