WF Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (46 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: view
fi: näkymä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Link
fi: Linkki

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Assigned to
fi: Vastuuhenkilö

en: User
fi: Käyttäjä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: Revision ID
fi: Version ID

en: Comment
fi: Kommentti

en: Date Created
fi: Luontipäivä

en: login
fi: kirjaudu

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Owner
fi: Omistaja

en: Start
fi: Alkaa

en: Full name
fi: Koko nimi

en: Modified
fi: Muokattu

en: Approved
fi: Hyväksytty

en: Completed
fi: Valmis

en: New
fi: Uusi

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Started
fi: Aloitettu

en: Edit Link
fi: Muokkaa linkkiä

en: Bundle
fi: Paketti

en: Invalid
fi: Epäkelpo

en: Edit URL
fi: Muokkaa URLia

en: Download File
fi: Lataa tiedosto
