WF Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (34 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Link
hr: Poveznica

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Notes
hr: Bilješke

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Comment
hr: Komentar

en: Details
hr: Detalji

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Start
hr: Početak

en: Full name
hr: Puno ime

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Started
hr: Započeto

en: Edit URL
hr: Uredi URL
