WF Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (45 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: view
ja: ビュー

en: Edit
ja: 編集

en: - None -
ja: - なし -

en: Link
ja: リンク

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Notes
ja: ノート

en: User
ja: ユーザー

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Created
ja: 作成

en: Active
ja: アクティブ

en: Revision ID
ja: リビジョンID

en: Comment
ja: コメント

en: Date Created
ja: 作成日

en: login
ja: ログイン

en: Details
ja: 詳細

en: Owner
ja: 所有者

en: Start
ja: 開始

en: Full name
ja: フルネーム

en: Modified
ja: 変更済み

en: Approved
ja: 承認済み

en: Completed
ja: 完了

en: Failed
ja: 失敗

en: New
ja: 新

en: Text to display
ja: 表示するテキスト

en: Started
ja: 開始済

en: Edit Link
ja: リンクの編集

en: Bundle
ja: バンドル

en: Invalid
ja: 不正

en: Edit URL
ja: URLの編集
