WF Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: - None -
mk: - Ништо -

en: edit
mk: промени

en: Active
mk: Активно

en: Details
mk: Детали
