WF Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (31 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Details
ne: विस्तृत

en: New
ne: नयाँ

en: Bundle
ne: पोका

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
