WF Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Notes
nn: Notat

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Comment
nn: Kommentar

en: Details
nn: Detaljar

en: Start
nn: Byrjar

en: Edit Link
nn: Rediger lenke
