WF Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Comment
sl: Komentar

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Owner
sl: Lastnik
