WF Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (32 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Link
th: ลิงค์

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Revision ID
th: แก้ไข ID

en: Details
th: รายละเอียด

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Full name
th: ชื่อเต็ม

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Started
th: เริ่มสอบเมื่อ

en: Edit Link
th: แก้ไขลิงค์

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Last Modified
th: แก้ไขครั้งล่าสุด

en: Edit URL
th: แก้ไข URL
