WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (44 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Layout
ar: التنسيق

en: ID
ar: المعرف ID

en: Assigned to
ar: مسندة إلى

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Revision ID
ar: معرف المراجعة

en: Comment
ar: التعليق

en: Details
ar: التفاصيل

en: Owner
ar: المالك

en: Start
ar: البداية

en: Modified
ar: تم التعديل

en: Approved
ar: معتمد

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Failed
ar: فشل

en: New
ar: جديد

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Edit URL
ar: تحرير العنوان URL

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Date Changed
ar: تاريخ التعديل
