WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (38 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ

en: New
bo: གསར་བ

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Invalid
bo: ཕན་ནུས་མེད་པ

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག
