WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (25 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Assigned to
bs: Dodjeljeno za:

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Comment
bs: Komentar

en: Details
bs: Detalji

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: Invalid
bs: Nevažeći
