WF Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (44 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Start
el: Αρχή

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Failed
el: Απέτυχε

en: New
el: Δημιουργία

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Started
el: Ξεκίνησε

en: Edit Link
el: Επεξεργασία Συνδέσμου

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Invalid
el: Μη έγκυρο

en: Edit URL
el: Επεξεργασία URL

en: Download File
el: Κατέβασμα Αρχείου
