WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Layout
et: Paigutus

en: Assigned to
et: Määratud

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Comment
et: Kommentaar

en: Details
et: Üksikasjad

en: Owner
et: Omanik

en: Start
et: Algus

en: Full name
et: Täisnimi

en: Modified
et: Muudetud

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: New
et: Uus

en: Environment
et: Keskkond

en: Log Message
et: Logiteade

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Edit Link
et: Muutmise link

en: Bundle
et: kogum

en: Invalid
et: Sobimatu

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: Download File
et: Laadi fail alla
